• Beyaz Eşya Klima ve Kombiye Garantili Servis Hizmeti Verilir.

Bodrum Beko Klima Servisi

Beko Bodrum Klima Servisi

Bodrum Beko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Beko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Bodrum’nın en köklü Beko servislerinden birisi olan Bodrum Beko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Bodrum ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Bodrum’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Beko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Beko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bodrum Beko klima servisi olarak, Beko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Beko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bodrum Beko Klima Servisi olarak biz firma olarak Beko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Bodrum Beko klima servis merkezi olarak, aldığınız Beko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Beko Klima Servisi , Gümbet Beko Klima Servisi , Ortakent Beko Klima Servisi , Çukurambar Beko Klima Servisi, Kızılağaç Beko Klima Servisi, Cumhuriyet Beko Klima Servisi, Keçiören Beko Klima Servisi, Turgutreis Beko Klima Servisi, Bahçeyaka Beko Klima Servisi, Göltürkbükü Beko Klima Servisi, Gölbaşı Beko Klima Servisi, Dirmil Beko Klima Servisi, Gökpınar Beko Klima Servisi ,

Cevat Şakir Beko Klima Servisi, Çayyolu Beko Klima Servisi, Türkbükü Beko Klima Servisi, Bahçelievler Beko Klima Servisi, Bahçelievler Beko Klima Servisi, Dağbelen Beko Klima Servisi, Gölbaşı Beko Klima Servisi, Gümüşlük Beko Klima Servisi, Karabağ Beko Klima Servisi, Gündoğan Beko Klima Servisi, Geriş Beko Klima Servisi, Güvercinlik Beko Klima Servisi, Konacık Beko Klima Servisi,

Yahşi Beko Klima Servisi, Çırkan Beko Klima Servisi, Söğütözü Beko Klima Servisi, Kemer , Kayaş Beko Klima Servisi, Karapürçek Beko Klima Servisi, Eskiçeşme Beko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Beko Klima Servisi, Kırkkonaklar Beko Klima Servisi, Hasköy Beko Klima Servisi, Gazi Mahallesi Beko Klima Servisi

  • Bodrum Beko Klima Servisi
  • Beko Klima Bakımı
  • Beko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Beko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Beko klima ünitelerinizin bakımlarını Bodrum Beko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın