• Beyaz Eşya Klima ve Kombiye Garantili Servis Hizmeti Verilir.

Bodrum Arçelik Klima Servisi

Arçelik Bodrum Klima Servisi

Bodrum Arçelik Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Bodrum’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Bodrum Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Bodrum ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bodrum Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bodrum Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Bodrum Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çökertme Arçelik Klima Servisi , Gümbet Arçelik Klima Servisi , Ortakent Arçelik Klima Servisi , Torba Arçelik Klima Servisi, Kızılağaç Arçelik Klima Servisi, Cumhuriyet Arçelik Klima Servisi, Çömlekçi Arçelik Klima Servisi, Turgutreis Arçelik Klima Servisi, Eryaman Arçelik Klima Servisi, Göltürkbükü Arçelik Klima Servisi, Çamarası Arçelik Klima Servisi, Dirmil Arçelik Klima Servisi, Gökpınar Arçelik Klima Servisi ,

Cevat Şakir Arçelik Klima Servisi, Akyarlar Arçelik Klima Servisi, Türkbükü Arçelik Klima Servisi, Bahçelievler Arçelik Klima Servisi, Mumcular Arçelik Klima Servisi, Dağbelen Arçelik Klima Servisi, Gölbaşı Arçelik Klima Servisi, Gümüşlük Arçelik Klima Servisi, Karabağ Arçelik Klima Servisi, Gündoğan Arçelik Klima Servisi, Geriş Arçelik Klima Servisi, Güvercinlik Arçelik Klima Servisi, Konacık Arçelik Klima Servisi,

Yahşi Arçelik Klima Servisi, Çırkan Arçelik Klima Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Kemer , Kayaş Arçelik Klima Servisi, Çiftlik Arçelik Klima Servisi, Ostim Arçelik Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Klima Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Çamlık Arçelik Klima Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Klima Servisi

  • Bodrum Arçelik Klima Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Bodrum Arçelik Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın